Derneğimizden Haberler

Trabzonsporlular dernek çatısı altında bir araya geldi

38 yıl aradan sonra gelen şampiyonluğun coşkusunu yaşayan Trabzonsporlular ABD’nin New Jersey eyaletinde dernekleşti. Olgun Kurkan’ın başkan seçildiği ABD Trabzonspor Derneği 21 Mayıs’ta düzenlenecek olan Türk Günü Yürüyüşü’nde Trabzonspor camiası ile derneği kucaklaştırmaya hazırlanıyor

ABD Trabzonspor Derneği New Jersey’de kuruldu. Derneğin Yönetim kurulu, Olgun Kurkan, Şeker Özşahin, Soner Serdar, Pınar Fazlıoğlu, İsmail H. Aydemir, Yusuf Sağlam’dan oluştu. Olgun Kurkan derneğin ilk başkanı olarak belirlendi. Derneğin İcra Kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Murat Kazdal Ahmet Şişik Yüksel Doruk Coşer Eyüphan B. Köse Ahmet Özcan, Fehmi Kesici ve Ahmet Bozkurt ise Disiplin kurulunu oluşturdu.

21 Mayıs’a hazırlık Dernek Başkanı Olgun Kurkan, şampiyonluk kupasının kaldırılacağı Altay maçı için bir organizasyon yapılacağını detayların da en kısa zamanda duyurulacağını belirti. Derneğin geçici olarak Weat Caldwell’de olduğunu ancak daimi olarak yer bakıldığını ifade eden Kurkan asıl olarak 21 Mayıs tarihine hazırlandıklarını kaydetti. Bu tarihte Türk Günü Yürüyüşü yapılacağını söyleyen Kurkan, “Yürüyüşte Trabzonspor camiası ile derneği kucaklaştıracağız” dedi.

Başa dön tuşu