Derneğimizden Haberler

Şampiyonluk Balosu New York’ta da kutlandı

Trabzonspor USA derneğinin düzenlediği geceye Amerika’nın dört bir yanından katılan Trabzonsporlular New York’ta unutulmaz bir gece yaşadı. Turkish American Trabzonspor Fans Association olarak biz de oradaydık.

Trabzonspor USA Başkan, Yönetim Kurulu ve Üyeleri, New York Başkonsolosu Reyhan Özgür, THY New York Genel Müdürü Emre İsmailoğlu, Aktivist İbrahim Kurtuluş, New Jersey Giresunlular Derneği, Long Island Giresunlular Derneği, TATFA Trabzonspor Taraftar Derneği, Beşiktaş USA ve Trabzonsporlu çok sayıda taraftar ve birçok sivil toplum örgütü başkanları ve yöneticilerinin katıldığı gece renkli görüntülere sahne aldı.

New York Programı son anda iptal olan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da geceye video mesajı ile katıldı.

Özgür’den Şampiyonlar Ligi için başarı dileği

Trabzonspor’un hak edilmiş şampiyonluğunu kutlayan T.C. New York Başkonsolosu Reyhan Özgür, Trabzonspor’a da Şampiyonlar liginde başarılar diledi. Trabzonspor USA Derneği yöneticilerini de gönülden kutlayan Özgür, “Trabzonspor’un şampiyonluk coşkusunu Amerika Birleşik Devletlerine başta New York Olmak üzere çok güzel taşıdılar. Bu şampiyonluğu burada herkesin yaşamasını sağladıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Karadeniz ezgileri ile coştular

Türkiye’den özel olarak bu gece için davet edilen, Karadeniz müziğinin önde gelen sanatçıları Selçuk Balcı, Selim Bölükbaşı, Adem Kodalak ve Türk Amerikan toplumunun yakından tanıdığı Gülşah, konuklara unutulmaz bir gece yaşattılar. Trabzonspor Kulübünden özel olarak gönderilen imzalı formalar açık arttırma ile satışa sunuldu.

Gecenin sunuculuğunu ise Salih Şahan ve Seren İçaçan yaptı.

Başa dön tuşu