Derneğimizden Haberler

Başkanımız Olgun KÜRKAN’dan yeni yıl mesajı

Başkanımız Olgun KÜRKAN yeni yıl sebebiyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Açıklamasında 2023 yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini dileyen Başkanımız KÜRKAN, yeni yılın Trabzonspor taraftarlarının beklenti ve özlemlerini gidermek için de yeni bir başlangıç olmasını temenni ettiğini kaydetti.

KÜRKAN, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

‘’Gücümüze inanarak ve hiçbir koşulda karamsarlığa kapılmadan yol alacağız. Trabzonspor’umuzu her daim ileriye taşımanın heyecanı ve gayreti içinde yolumuza devam ederken karşılaşacağımız engeller bizi yıldırmamalı. Bugün gelinen nokta itibarıyla sahada mücadelesi ile bizi onurlandıran, özlediğimiz oyunu ve duruşu sergileyen bir takım var. Bunun tadını çıkardığımız ve mükafatını aldığımız bir sene diliyorum. Şahsen ben, Bordo-Mavili futbolcularımızın sahadaki mücadelelerinden ve büyük Trabzonspor ailesinin birlik ve dayanışmasından doğacak başarılarla dolu bir senenin bizleri beklediğine tüm kalbimle inanıyorum.

Şahsım ve yönetim kurulum adına, Bordo-Mavi formayı terleten tüm sporcularımıza, teknik ekiplerimize, tüm dernek üyelerimize ve sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. 2023 yılı, Trabzonspor camiasına, taraftarlarımıza, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirsin.

Sevgi ve saygılarımla.

Başa dön tuşu